Prezent - urodziny

Prezent – dobry pomysł to podstawa!

Wymyślić prezent, który sprawi radość to prawdziwa sztuka i wyzwanie. Wymaga to "dobrego przyjrzenia" się osobie, którą chcemy obdarować, analizy jej hobby, marzeń, zainteresowań lub po prostu przypomnienia sobie na brak czego ostatnio narzekała. (PS jeśli były to skarpety, krem na zmarszczki – to się nie liczy;) 

Fajny prezent – nie znaczy drogi prezent (choć może są i ludzie, którzy w ten sposób myślą). Przede wszystkim dobry prezent, to ten dany z serca, z chęci sprawienia komuś radości i powiedzenia "pamiętam o Tobie". Może być dosłownie "wielkości słonia lub główki od szpilki". Taki podarunek niesie ze sobą słońce, wyraża przyjaźń.

A teraz spójrz na baner główny tego bloga

… a następnie na zdjęcie poniżej. Napisy są identyczne… Czy to przypadek? Nie, to prezent urodzinowy, jaki otrzymałam od mojej przyjaciółki Anety. Otworzyłam pakunek i hmmm skąd ja znam ten tekst:D

Pamiętając, że jakiś czas temu wspominałam o braku ochraniacza na telefon (zgubiłam już któryś z kolei) – połączyła pożyteczne z kreatywnym. W efekcie mój telefon zyskał zabezpieczenie (którego nie mam już jak zgubić) i nowy, wyjątkowy image. 

Patrząc na swój telefon – zarówno Tobie, jak i sobie życzę prezentów "szytych na miarę", dawanych z serca i z sercem… Obyśmy potrafili tylko takie wymyślać i dawać innym:)
 

Prezent - urodziny

Źródło: Joanna Wilgucka-Drymajło

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

________
Zdjęcie główne pixabay.com 

 

Joanna Wilgucka-Drymajło

Joanna Wilgucka-Drymajło

Dziennikarka, redaktorka, autorka e-booka "50 pomysłów na proste życie z dziećmi". Miłośniczka czekolady z orzechami i oregano. Na co dzień "biegam" po Internecie, szukam sposobów na prostsze życie i walczę ze stresem.... nie tylko własnym.

More Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *