Prezent – dobry pomysł to podstawa!

Wymyślić prezent, który sprawi radość to prawdziwa sztuka i wyzwanie. Wymaga to „dobrego przyjrzenia” się osobie, którą chcemy obdarować, analizy jej hobby, marzeń, zainteresowań lub po prostu przypomnienia sobie na brak czego ostatnio narzekała. (PS jeśli były to skarpety, krem na zmarszczki – to się nie liczy;)

Fajny prezent – nie znaczy drogi prezent (choć może są i ludzie, którzy w ten sposób myślą). Przede wszystkim dobry prezent, to ten dany z serca, z chęci sprawienia komuś radości i powiedzenia „pamiętam o Tobie”. Może być dosłownie „wielkości słonia lub główki od szpilki”. Taki podarunek niesie ze sobą słońce, wyraża przyjaźń.

Wsłuchaj się uważnie…


Do niedawna na na tym blogu znajdował się baner główny, a na nim tekst…  To właśnie on stał się inspiracją dla mojej Przyjaciółki, gdy zastanawiała się, co mi sprawi radość jako prezent na urodziny. Otworzyłam pakunek i hmmm skąd ja to znam:D

Pamiętając, że jakiś czas temu wspominałam o braku ochraniacza na telefon (zgubiłam już któryś z kolei) – połączyła pożyteczne z kreatywnym. W efekcie mój telefon zyskał zabezpieczenie (którego nie mam już jak zgubić) i nowy, wyjątkowy image.

Patrząc na swój telefon – zarówno Tobie, jak i sobie życzę prezentów „szytych na miarę”, dawanych z serca i z sercem… Obyśmy potrafili tylko takie wymyślać i dawać innym:)

Pomysł - prezent na urodziny

 

 

________
Zdjęcie główne pixabay.com

Joanna Wilgucka-Drymajło

Joanna Wilgucka-Drymajło

Dziennikarka, redaktorka, autorka e-booka "50 pomysłów na proste życie z dziećmi". Miłośniczka czekolady z orzechami i oregano. Na co dzień "biegam" po Internecie, szukam sposobów na prostsze życie i walczę ze stresem.... nie tylko własnym.

More Posts

,

Dodaj komentarz

avatar